אין סמל חגיגי יותר מאשר הבלונים. הבלון הוא זה שמסמל חגיגה יותר טוב מכול פריט עיצוב אחר והוא יכול להתאים לכל אירוע. איך מעצבים בבלונים והאם ניתן לעשות זאת לבד? הנה כמה דברים שכדאי שתדעו.

 

מי יכול לעצב בבלונים?

עיצוב בבלונים אינו פשוט כמו שהוא נשמע. אמנם את הבלון קל לנפח והוא יכול להידבק או להיקשר לכל מקום אך עדיין יש צורך במחשבה מעבר כדי שהעיצוב יהיה מקצועי ולא ילדותי. כמובן שהכול טמון בסוג האירוע, הרי בסופו ש לדבר יש אירועים כמו חתונות ובריתות שהם רציניים ומושקעים יותר מאשר יום הולדת לבן 10, אך בכל זאת כדאי לבחור בחברת בלונים מקצועית. כן, יש חברות כאלו והן יספקו לכם עיצוב מושלם שיתנו לכם עיצוב מושלם.

 

למה עיצוב בבלונים כדאי לכל אחד?

קישוטי בלונים לאירועים

  • הבלונים רק מוסיפים. הם לא יכולים לגרוע משום מקום וככל שיש יותר, זה יותר יפה. כמובן שיש גבול לכל דבר והעיצוב צריך להיות במחשבה מעבר, כדי שהוא לא יהיה בומבסטי מידי אלא עדין ואלגנטי, אך זה כבר תלוי בסוג האירוע. הבלונים מוסיפים הרבה צבע לכל מסיבה וכך למעשה ניתן לשלב אותם בכל מקום.
  • הבלונים זולים מאוד והם פריטים העיצוב הכי זולים שתוכלו למצוא. כמה מאות שקלים ויש לכם מאות קישוטי בלונים לאירועים, כאשר עיקר התשלום יינתן לצוות שעומל עליהם ולא על חומרי הגלם עצמם, הרי בלון הוא מוצר זול שעולה כמה אגורות בודדות. הבלונים יכולים להיות בכל מקום וגם באירועים עם תקציב נמוך.
  • קל מאוד לעצב בעזרת בלונים. בסך הכול יש צורך בבלונים, ביצירתיות ובכלי שינפח אותם. כל אלו הופכים את העיצוב בהם לפשוט וקל לכל אחד בלי סיבוכים מיותרים.

כיצד אפשר לעצב בבלונים?

עיצוב בבלונים ייתכן בכמה אפשרויות כאשר הכי נפוץ הוא עיצוב הכניסה. אפשר לעצב את הכניסה לחתונה, לברית או למסיבת יום ההולדת עם קשת בלונים גדולה מאוד שיכולה להיות מורכבת מבלונים בצבע אחיד או בכמה צבעים לפי הדרישה. כמובן שניתן לבצע את הקשת הזו בכמה צורות שונות כאשר גם באזור שהאורחים מצטלמים ניתן למקם אותה. כמו כן, ניתן לעצב את החופה, את שולחנות האוכל במסיבות יום הולדת ואלו רק חלק מהדוגמאות.

דילוג לתוכן