גדר רשת היא אחת מהגדרות הכי נפוצות שיש. גדרות אלו יכולות להיות הכי טובות למגוון רחב של מבנים ומתחמים כמו למשל בתי ספר, אוניברסיטאות, מפעלים וכן הלאה. זה הזמן להבין מהי גדר רשת, כיצד היא בנויה, מה היתרונות והחסרונות שלה וכמובן כיצד בוחרים את הגדר הנכונה.

מהי גדר רשת וכיצד היא בנויה?

גדר רשת קרויה כך משום שמדובר בגדר שנראית כמו רשת אנכית שתוחמת אזור מסוים. אמנם לא מדובר ברשת כל כך דקה כמו הרשתות שאתם מכירים בעיקר מעולם הדיג או חסימת החלונות מפני חרקים, אך בכל זאת הצורה שלה מזכירה רשת ומכאן שמה. גדר כזו יכולה להיות חזקה במיוחד למרות שהיא עשויה ממוטות מתכת דקים יחסית שיוצרים את צורת הרשת. רשתות אלו יכולות להיות עשויות גם מתיל דק יותר, וגם הצורות שלה יכולות להיות שונות מאוד. המרווחים בין המוטות שיוצרים את צורת הרשת יכולים להיות בגודל משתנה וכמובן גם הצורה שלהן שונה כמו למשל אלכסון או ריבועים.

מה היתרונות של גדר רשת?

יש יתרונות רבים לגדר רשת כאשר היתרון הראשון הוא העובדה שהיא תוחמת לחלוטין את המקום אך לא חוסמת את כניסת האוויר. אין ספק כי יש בכך גם חסרונות ועל כך נדבר בפסקה הבאה אך כאשר מדובר בגדר שיכולה לספק לכם זווית ראייה למה שקורה בחוץ אתם נמצאים בשליטה טובה יותר. גדר כזו לא נותנת תחושה של מקום סגור, היא אמנם לא נעימה בעין בהקשר לסיטואציות שונות אך היא לפחות לא חוסמת את הראייה. כמו כן גדר רשת זולה מאוד, היא גמישה כך שהיא יכולה לבלום זעזועים וחבלות ולמרות שאפשר לחתוך חלק מהרשתות בקלות עם קאטר, יש רשתות חזקות במיוחד.

מה החסרונות של גדר רשת?

אפשר לדבר על העיצוב כחיסרון או יתרון תלוי את מי שואלים, אך יש חיסרון אחד שעליו כולם יסכימו והוא החוזק שלה. אמנם יש גדרות רשת חזקות מאוד אך בסופו של דבר בהשוואה לגדרות אחרות מדובר על גדרות יחסית חלשות. כמו כן גדר רשת מאפשרת להביט אל החלק הפנימי שלה מה שיכול לעניין גנבים, כך שהיא לא תתאים בכל מקום, כמו למשל במקומות שרוצים פרטיות או מקומות מסווגים יותר. יחד עם זאת מעל גדר רשת ניתן לטפס, אמנם זו עדיין משימה קשה אך היא הרבה יותר קלה מאשר ניסיון טיפוס מעל גדרות אחרות.

גדרות רשת גם תיל

כיצד נבחר גדר רשת מותאמת?

כדי לבחור גדר רשת מתאימה יש צורך להבין קודם כל מה הצרכים שלכם. מה גובה הגדר המבוקשת? כמה מטרים צריכה להיות הגדר? מה העיצוב שיתאים לעיצוב הקיים בחצר או במתחם? כל הפרמטרים האלו חשובים מאוד והם רק קצה הקרחון. כמו כן גדר רשת צריכה להיבחר מחברה מקצועית ומנוסה בתחום שתספק לכם התקנה אמינה ושירות תחזוקה ותיקונים בעת הצורך.

Categories: כללי

דילוג לתוכן